Lista definitiva de admitidos no proceso para a lista de reserva de auxiliares administrativos
RESOLUCIÓN DA ALCALDÍA POLA QUE SE APROBA A LISTA DEFINITIVA DE ADMITIDOS NO PROCESO SELECTIVO PARA A FORMACIÓN DUNHA LISTA DE RESERVA PARA A PROVISIÓN INTERINA DE PRAZAS DE AUXILIAR ADMINISTRATIVO DE ADMINISTRACIÓN XERAL, DETERMINACIÓN DO LUGAR, DATA E HORA DA PRIMEIRA PROBA. COMPOSICIÓN DO TRIBUNAL CUALIFICADOR.
Aprobadas mediante Decreto 701/2017, de 18 de setembro, as bases reguladoras do proceso selectivo para a formación dunha lista de reserva para a provisión interina de prazas de auxiliar administrativo de Administración Xeral, encadradas no grupo C, subgrupo C-2 , e rematado o prazo para a presentación de solicitudes polos interesados, e de conformidade coas bases da convocatoria e co artigo 21.1.g) da Lei 7/1985, de 2 de abril, de Bases do Réxime Local, RESOLVO:
1.- Aprobar a seguinte lista provisional de admitidos, que ó non haber excluidos é definitiva:
ADMITIDOS (por orde de entrada no rexistro)
1. PINTOS COMESAÑA JAVIER
2. LÓPEZ TEIJEIRO, ZITA
3. ORDÓÑEZ DEL PAZO, TATIANA
4. SILVA FERNÁNDEZ, ALEJANDRA
5. CAMPOS LAGES, FLAVIA
6. CAMPOS RIVAS, LAURA
7. RODRÍGUEZ VILLANUEVA, PATRICIA
8. MOURIÑO TABOADA, ANTONIO
9. GONZÁLEZ PACHECO, SARA
10. PEREIRA SABARIZ, RUBÉN
11. RODRÍGUEZ CRUZ, KARIMA
12. GONZÁLEZ-ALMUIÑA LESTA, CRISTINA
13. BECEIRO RIVAS, DAVID
14. DACOSTA ARGIBAY, MARÍA JOSÉ
15. GONZÁLEZ RODRÍGUEZ, SARA
16. FEIJOO FARIÑA, SEGUNDO
17. MUNAIZ ALONSO, MERCEDES
18. VICENTE BOUZÓN, JORGE
19. RODAL BARREIRO, DIEGO
20. CURROS GONTAD, BEATRIZ
21. CAMPO CABALLERO, CRISTINA
22. TÁBOAS VÁZQUEZ, ESTER
23. CASTRO NIETO, GEMMA
24. DÍAZ MÉNDEZ, DIEGO LUIS
25. FERNÁNDEZ CORREA, LAURA
26. PÉREZ PÉREZ, M.ª LUISA
27. SOBRINO ALONSO, M.ª CONCEPCIÓN
28. NOGALES MORAIS, ALBERTO
29. VICENTE DORNA, JUAN JOSÉ
30. SOBRINO GONÇALVES, ISABEL
31. GONZÁLEZ SOBRINO, JOSÉ ALBERTO
32. TOBÍO RODRÍGUEZ, LARA
33. NÚÑEZ PEDROSA, M.ª DEL MAR
34. ÁLVAREZ ALONSO, JOSÉ
35. PACHECO ALONSO, INDALECIO
36. PIÑEIRO VÁZQUEZ, MARIO
37. PADÍN TORRES, JOSÉ
38. GÓMEZ OTERO, NURIA
39. RODRÍGUEZ COLLAZO, ROSA
40. CUÑA ÁLVAREZ, ANDRÉS
41. CORBAL CASTRO, M.ª DEL CARMEN
42. MONTOTO VARELA, ANA MARÍA
43. ÁLVAREZ RODRÍGUEZ, RUTH
44. PÉREZ GONZÁLEZ, ROBERTO
45. CABALEIRO MARIÑO, DIEGO
46. FIGUEIRO ALFONSO, ALBERTO
47. ÁLVAREZ MARTÍNEZ, EVA
48. RODRÍGUEZ GONZÁLEZ, NOELIA
49. OLALLA PÉREZ, ÁNGELES
50. RODRÍGUEZ IGLESIAS, PAULA
51. PÉREZ FERNÁNDEZ, AZAHARA
52. MARTÍNEZ BARBOSA, DIEGO
53. GÓMEZ GARCÍA, SALVADOR
54. MELO RIAL, JÉSSICA
55. SÁNCHEZ GONZÁLEZ, ANA MARÍA
56. MARTÍNEZ MARIÑO, GABRIEL
57. FERNÁNDEZ VILA, IRIA
58. GARCÍA VÁZQUEZ, ELENA MARIEL
59. GONZÁLEZ CARREIRA, XAVIER
60. PORTAS MARTÍNEZ, MANUEL
61. FIGUEIRA LOSADA, COLUMBA
62. PINAL MOREIRA, ELVIRA
63. MÉNDEZ VILLAR, M.ª MERCEDES
64. RODRÍGUEZ MARTÍNEZ, GUADALUPE
65. ABELLEIRA LENCE, SUSANA M.ª
66. GREGORIO TABOADA, PABLO
67. VILAS PIÑEIRO, M.ª NIEVES
68. GIL BARBOSA, RAQUEL
69. MARTÍNEZ DA COSTA, VANESA
70. GONZÁLEZ SOLLEIRO, EDUARDO
71. ADROVER BAZ, ANA
72. VICENTE RODRÍGUEZ, LORENA
73. TRABAZO GONZÁLEZ, SERGIO
74. GARRIDO FERNÁNDEZ, ALBERTO
75. FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ, JORGE
76. DOMÍNGUEZ DA SILVA, ROSARIO
77. RODRÍGUEZ SILVA, BEATRIZ
78. GUISANTES OTERO, PATRICIA
79. BAZ PACHECO, JOSEFINA
80. ÁLVAREZ CARRERA, SANDRA
81. IGLESIAS ENRÍQUEZ, JOSÉ LUIS
82. DOMÍNGUEZ OTERO, MONTSERRAT
83. CORES HERMIDA, M.ª AURORA
84. VEGA GARCÍA, CATALINA
85. SUÁREZ REFOYO, JOSÉ VICENTE
86. PEREIRA EIRÍN, GENARO
87. PÉREZ RODRÍGUEZ, VANESA
88. CID RODRÍGUEZ, MELETINA
89. VÁZQUEZ SANCHEZ, SANDRA
90. ÁLVAREZ ESPAÑOL, M.ª JESÚS
91. FERNÁNDEZ CASTRO, ALEJANDRO
92. MARIÑO CASTRO, JOSE MANUEL
93. CARBALLO TRONCOSO, ALMUDENA
94. CARBALLO TRONCOSO, ROSARIO
95. GONZÁLEZ OTERO, MARGARET
96. GONZÁLEZ GÓMEZ, REYES
97. ORTIZ CIDRE, ANDREA
98. GUERRA TEIGA, ROSA M.ª
99. NOGUEIRA GARCÍA, PATRICIA
100. BARROS LOIS, BEGOÑA
101. PEREIRA MARTÍNEZ, MARTA
102. RODRÍGUEZ PEREIRA, ÁNGELA
103. FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ, RAQUEL
104. NIETO RODRÍGUEZ, MARIOLA
105. GUIJARRO CASTELLANO, SILVIA
106. VÁZQUEZ LORENZO, CARMEN
107. REGADES RIVERA, ANA ISABEL
108. OTERO DEL RÍO, ANA BELÉN
109. RIVERO MALVIDO, M.ª DEL CARMEN
110. MARTÍNEZ ÁLVAREZ, SABINA
111. DOMÍNGUEZ GONÇALVES, ANA LUZ
112. GONZÁLEZ PIÑEDO, DANIEL
113. PIÑEDO ANDRÉS, M.ª DEL ROSARIO
114. DOMÍNGUEZ MARTÍNEZ, LUISA
115. GONZÁLEZ LOMBA, EVA MARÍA
116. BUJÁN GARCÍA, NOELIA MARÍA
117. ESTÉVEZ NORES, ADA MARÍA
118. CHOUZA MARIÑO, DOLORES DEL CARMEN
119. SÁNCHEZ GONZÁLEZ, BEATRIZ
120. GALLEGO GONZÁLEZ, YANINA
121. LAMELA CONDE, OLGA
122. PRIETO FLORINES, ROSA ANA
123. GARCÍA PEREIRA, NOELIA
124. BERMEJO DÍAZ, ANA JOSEFINA
125. MISA RODRÍGUEZ, PATRICIA
126. MARTÍNEZ PÉREZ, M.ª DEL CARMEN
127. GRADÍN FERNÁNDEZ, PATRICIA
128. BELOSO CHAVES, AIRA
129. GUTIÉRREZ VELO, ARTURO
130. LORENZO VÁZQUEZ, DIANA
131. ÁLVAREZ NIÓN, IRIA
132. DA SILVA ESPAÑOL, M.ª PILAR
133. ALLEGUE TOSCANO, GONZALO
134. PEQUEÑO RIOBÓ, ANA MARÍA
135. GONZÁLEZ LÓPEZ, XOAN CARLOS
136. ESTÉVEZ GOÑI, ASIER
137. CORTIZO CONDE, FRANCISCO
138. DOMÍNGUEZ CID, MARÍA
139. BLANCO ABOLLO, PABLO
140. IGLESIAS BREA, CRISTINA
141. VIQUEIRA GARCÍA, MARCOS
142. CORES ARAGUNDE, CECILIA
143. LORENZO RAMÍREZ, M.ª ARÁNZAZU
144. PROL DORADO, ILIANA
145. FERNÁNDEZ CONSTENLA, LUCIA
146. PÉREZ FRAGA, SILVIA
147. IGLESIAS COSTA, SILVIA LORENA
148. ALONSO BARCIA, MARCOS
149. GONZÁLEZ DOMÍNGUEZ, INMACULADA
150. RODRÍGUEZ GONZÁLEZ, MÓNICA
151. GONZÁLEZ GONZÁLEZ, SAMUEL
152. ARAUJO RODRÍGUEZ,A DRIÁN
153. DE MIRANDA VIGO, VIRGINIA
154. MARTÍNEZ MARTÍNEZ, MIGUEL
155. LORENZO PRADO, M.ª DEL CARMEN
156. ÁLVAREZ PORTELA, PAULA
157. MAGARIÑOS GONZÁLEZ, DIEGO
158. CARRERA RODRÍGUEZ, INÉS
159. VARELA CARBALLUDE, EULALIA
160. VÁZQUEZ ARAUJO, M.ª DOLORES
161. DORADO FIDALGO, PAULA
162. ALONSO FERNÁNDEZ, YASMINA
2.- Convocar, mediante a publicación desta resolución no taboleiro de anuncios da sede electrónica do Concello de A Guarda (aguarda.sedelectronica.gal) e na páxina Web do Concello de A Guarda (www.aguarda.es), ós aspirantes admitidos á realización da primeira proba do proceso selectivo, que terá lugar ás 17:00 horas do día 13 de decembro de 2017 no IES A SANGRIÑA (Paseo de Portugal).
3.- Designar o seguinte tribunal cualificador para este proceso selectivo:
PRESIDENTE: David Aragunde Arppe – Interventor do Concello da Guarda (titular); Juan José Parada Fernández – Axente da Policía Local do Concello da Guarda (suplente)
SECRETARIO: José M.ª Álvarez Álvarez – Funcionario Admninistrativo do Departamento de Urbanismo do Concello da Guarda (titular); Manuel Angel González Martínez – Axente da Policía Local de A Guarda (suplente)
VOGAIS:
M.ª Montserrat Mariño Álvarez – Funcionaria Auxiliar Administrativa do Departamento de Secretaría do Concello da Guarda (titular); José Manuel Díaz Cobal – Axente da Policía Local de A Guarda (suplente)
Marcos Arean González – Técnico de Xestión de Administración Xeral de Deputación Provincial de Pontevedra (titular); Juan Antonio Taboada Veiga – Oficial Xefe da Policía Local de A Guarda
Ana M.ª González Vuelta – Profesora do IES A Sangriña (titular); Rafael Alonso Vicente – Axente da Policía Local de A Guarda (suplente).
Os interesados poderán recusar aos membros do Tribunal cualificador, no prazo de tres días hábiles dende a publicación da súa composición, cando, ao seu xuízo, concorra neles algunha das circunstancias previstas no artigo 23 Lei 40/2015, de 1 de outubro, de Réxime Xurídico do Sector Público.